25 / 100

טיפול תקופתי לרכב בפתח תקווה

בעלים של רכב יונדאי? כדאי שתכירו את טיפול תקופתי לרכב בפתח תקווה

טיפול תקופתי לרכב בפתח תקווה הינו מהשירותים המרכזיים שמוסכים מציעים ללקוחותיהם. בעבר היה מקובל לעשות טיפול תקופתי לרכב כל 10000 קילומטרים. כיום כל טיפול תקופתי לרכב בפתח תקווה צריך להיות בהתאם להוראות היצרן. הקפדה על הטיפולים התקופתיים קריטית לתפקודו היעיל של הרכב בנסיעה ומשפיע גם על אורך חיי הרכב. רכבי יונדאי הם מהמכוניות הפופולריות בישראל. ברוב דגמי יונדאי, הטיפול התקופתי המומלץ על ידי היצרן, הוא בין כל- 15000 קילומטרים.

החלפת חלקים ושמנים

כל דגם רכב מכל סוג צריך את שמן המנוע שהוגדר לו על ידי היצרן. במהלך טיפול 60000 יונדאי, צריך להחליף את שמן המנוע בהתאם לדגם הרכב. טיפול 60000 יונדאי, יכלול גם החלפת מסנן השמן, טבעת האיטום ומסנני דלק ואוויר. טיפול תקופתי מקיף לרכב, כמו, טיפול 60000 יונדאי כולל החלפה של שמנים וחלקים רבים. בחלק מהדגמים של יונדאי נדרשת לפי הוראת היצרן גם החלפת רצועת טיימינג. ללא טיפול ברצועה ובשסתומי המנוע, תפקוד המנוע יכול להיפגע בגלל ההשפעה של הבוכנות.

פירוט המרכיבים

בכל טיפול תקופתי לרכב בפתח תקווה מומלץ, עוד לפני שמתחילים לעבוד על הרכב, למשל, טיפול 15000 יונדאי, כדאי לקבל פירוט מאיש המקצוע במוסך, של כלל המרכיבים את טיפול 15000 יונדאי. בסיום טיפול תקופתי לרכב בפתח תקווה כדאי לוודא שאכן כל החלקים שפורטו הוחלפו. לביצוע בזמן של הטיפולים התקופתיים לרכבי יונדאי יש חשיבות רבה גם לשם שמירה בתוקף של מרכיבי האחריות של היצרן והיבואן.

הדיל המשתלם של מוסך ויקטור עבור טיפול תקופתי לרכב בפתח תקווה

הצוות המקצועי של מוסך ויקטור בפתח תקווה הם הכתובת שלכם עבור טיפול תקופתי לרכב בפתח תקווה. המוסך מתמחה ברכבי יונדאי ומציע שירות אישי אמין, זמין, מקצועי וזול במיוחד. למוסך גם דיל מיוחד עבור טיפולים תקופתיים לפי הוראות היצרן, לדוגמא, טיפול 45000 יונדאי, במחיר של הכול כלול ב-350 שקלים בלבד. במסגרת הדיל, עבור טיפול 45000 יונדאי, הלקוח יקבל מענה מקיף לכלל מערכות הרכב, בין היתר, מסנן אוויר ושמן בהתאם למפרט הרכב, שמן סינטטי ואיכותי, בדיקת בלמים כללית, בדיקת המתלה קדמי, בדיקת אורות כללית, בדיקת מגבים ומתזים ובדיקת מזגן ומסנן האוויר למזגן.

מאמרים נוספים
קליק להתחלת שיחה
צריכים סיוע? זמינים גם בשעות הערב עבורכם
לחצו לקבלת הצעת מחיר