25 / 100

טיפול תקופתי לרכב במרכז

בעלים של רכב סקודה? כדאי לך להכיר את טיפול תקופתי לרכב במרכז

טיפול תקופתי לרכב במרכז הינו מהשירותים המרכזיים שמוסכים מציעים ללקוחותיהם. בעבר היה מקובל לעשות טיפול תקופתי לרכב כל 10000 קילומטרים. כיום כל טיפול תקופתי לרכב במרכז צריך להיות בהתאם להוראות היצרן. הקפדה על הטיפולים התקופתיים קריטית לתפקודו היעיל של הרכב בנסיעה ומשפיע גם על אורך חיי הרכב. רכבי סקודה הם מהמכוניות הפופולריות בישראל. מבין הדגמים של סקודה, בשנים האחרונות סקודה אוקטביה היא הנמכרת ביותר בישראל מבין דגמי סקודה והיא נמצאת במקום השני ברכישת רכבים חדשים מכל החברות בישראל.  גם סקודה סופרב נפוצה מאוד בישראל. ברוב דגמי סקודה, הטיפול התקופתי המומלץ על ידי היצרן, הוא בין כל- 15000 קילומטרים.

החלפת שמנים וחלקים

כל דגם רכב מכל סוג צריך את שמן המנוע שהוגדר לו על ידי היצרן. במהלך טיפול 60000 סקודה, צריך להחליף את שמן המנוע בהתאם לדגם הרכב. טיפול 60000 סקודה, יכלול גם החלפת מסנן השמן, טבעת האיטום ומסנני דלק ואוויר. טיפול תקופתי מקיף לרכב, כמו, טיפול 60000 סקודה כולל החלפה של שמנים וחלקים רבים. בחלק מהדגמים של סקודה נדרשת לפי הוראת היצרן גם החלפת רצועת טיימינג. ללא טיפול ברצועה ובשסתומי המנוע, תפקוד המנוע יכול להיפגע בגלל ההשפעה של הבוכנות.

פירוט המרכיבים מראש

בכל טיפול תקופתי לרכב במרכז מומלץ, עוד לפני שמתחילים לעבוד על הרכב, למשל, טיפול 15000 סקודה, כדאי לקבל פירוט מאיש המקצוע במוסך, של כלל המרכיבים את טיפול 15000 סקודה. בסיום טיפול תקופתי לרכב במרכז כדאי לוודא שאכן כל החלקים שפורטו הוחלפו. לביצוע בזמן של הטיפולים התקופתיים לרכבי סקודה יש חשיבות רבה גם לשם שמירה בתוקף של מרכיבי האחריות של היצרן והיבואן.

הדיל המשתלם של מוסך ויקטור עבור טיפול תקופתי לרכב במרכז

הצוות המקצועי של מוסך ויקטור בפתח תקווה הם הכתובת שלכם עבור טיפול תקופתי לרכב במרכז. המוסך מתמחה ברכבי סקודה ומציע שירות אישי אמין, זמין, מקצועי וזול במיוחד. למוסך גם דיל מיוחד עבור טיפולים תקופתיים לפי הוראות היצרן, לדוגמא, טיפול 45000 סקודה, במחיר של הכול כלול ב-350 שקלים בלבד. במסגרת הדיל, עבור טיפול 45000 סקודה, הלקוח יקבל מענה מקיף לכלל מערכות הרכב, בין היתר, מסנן אוויר ושמן בהתאם למפרט הרכב, שמן סינטטי ואיכותי, בדיקת בלמים כללית, בדיקת המתלה קדמי, בדיקת אורות כללית, בדיקת מגבים ומתזים ובדיקת מזגן ומסנן האוויר למזגן.

מאמרים נוספים
קליק להתחלת שיחה
צריכים סיוע? זמינים גם בשעות הערב עבורכם
לחצו לקבלת הצעת מחיר