25 / 100

טיפול תקופתי לרכב באיזור מרכז

יש לך רכב טיוטה? כדאי לך להכיר את טיפול תקופתי לרכב באיזור מרכז

טיפול תקופתי לרכב באיזור מרכז הינו מהשירותים המרכזיים שמוסכים מציעים ללקוחותיהם. בעבר היה מקובל לעשות טיפול תקופתי לרכב כל 10000 קילומטרים. כיום כל טיפול תקופתי לרכב באיזור מרכז צריך להיות בהתאם להוראות היצרן. הקפדה על הטיפולים התקופתיים קריטית לתפקודו היעיל של הרכב בנסיעה ומשפיע גם על אורך חיי הרכב. רכבי טיוטה הם מהמכוניות הפופולריות בישראל. מבין הדגמים של טיוטה, בשנים האחרונות טיוטה קורלה היא הפופולרית ביותר בישראל מבין דגמי טיוטה והיא נמצאת במקום השלישי ברכישת רכבים חדשים מכל החברות בישראל.  ברוב דגמי טיוטה, הטיפול התקופתי המומלץ על ידי היצרן, הוא בין כל- 15000 קילומטרים.

החלפת שמנים וחלקים

כל דגם רכב מכל סוג צריך את שמן המנוע שהוגדר לו על ידי היצרן. במהלך טיפול 60000 טיוטה, צריך להחליף את שמן המנוע בהתאם לדגם הרכב. טיפול 60000 טיוטה, יכלול גם החלפת מסנן השמן, טבעת האיטום ומסנני דלק ואוויר. טיפול תקופתי מקיף לרכב, כמו, טיפול 60000 טיוטה כולל החלפה של שמנים וחלקים רבים. בחלק מהדגמים של טיוטה נדרשת לפי הוראת היצרן גם החלפת רצועת טיימינג. ללא טיפול ברצועה ובשסתומי המנוע, תפקוד המנוע יכול להיפגע בגלל ההשפעה של הבוכנות.

פירוט המרכיבים מראש

בכל טיפול תקופתי לרכב באיזור מרכז מומלץ, עוד לפני שמתחילים לעבוד על הרכב, למשל, טיפול 15000 טיוטה, כדאי לקבל פירוט מאיש המקצוע במוסך, של כלל המרכיבים את טיפול 15000 טיוטה. בסיום טיפול תקופתי לרכב באיזור מרכז כדאי לוודא שאכן כל החלקים שפורטו הוחלפו. לביצוע בזמן של הטיפולים התקופתיים לרכבי טיוטה יש חשיבות רבה גם לשם שמירה בתוקף של מרכיבי האחריות של היצרן והיבואן.

הדיל המשתלם של מוסך ויקטור עבור טיפול תקופתי לרכב באיזור מרכז

הצוות המקצועי של מוסך ויקטור בפתח תקווה הם הכתובת שלכם עבור טיפול תקופתי לרכב באיזור מרכז. המוסך מתמחה ברכבי טיוטה ומציע שירות אישי אמין, זמין, מקצועי וזול במיוחד. למוסך גם דיל מיוחד עבור טיפולים תקופתיים לפי הוראות היצרן, לדוגמא, טיפול 45000 טיוטה, במחיר של הכול כלול ב-350 שקלים בלבד. במסגרת הדיל, עבור טיפול 45000 טיוטה, הלקוח יקבל מענה מקיף לכלל מערכות הרכב, בין היתר, מסנן אוויר ושמן בהתאם למפרט הרכב, שמן סינטטי ואיכותי, בדיקת בלמים כללית, בדיקת המתלה קדמי, בדיקת אורות כללית, בדיקת מגבים ומתזים ובדיקת מזגן ומסנן האוויר למזגן.

מאמרים נוספים
קליק להתחלת שיחה
צריכים סיוע? זמינים גם בשעות הערב עבורכם
לחצו לקבלת הצעת מחיר