23 / 100

טיפול לרכב בפתח תקווה

כל מה שרצית לדעת על טיפול לרכב בפתח תקווה

טיפול לרכב בפתח תקווה הינו מהשירותים המרכזיים שמוסכים מציעים ללקוחותיהם. בעבר היה מקובל לעשות טיפול תקופתי לרכב כל 10000 קילומטרים. כיום כל טיפול לרכב בפתח תקווה צריך להיות בהתאם להוראות היצרן. הקפדה על הטיפולים התקופתיים קריטית לתפקודו היעיל של הרכב בנסיעה ומשפיע על אורך חיי הרכב. רכבי סובארו הם מהמכוניות הנמכרות ביותר בישראל. ברוב דגמי סובארו, הטיפול התקופתי המומלץ על ידי היצרן, הוא בין כל- 15000 קילומטרים.

מרכיבי הטיפול תקופתי

טיפול תקופתי לרכב סובארו יכלול את המרכיבים הבאים. מרכיב של בדיקת שמנים, נוזלים, גומיות ורצועות לצד מרכיב שני של החלפת נוזלים וחלפים ברכב. בהמשך נפרט לגבי המשימות והפעולות הנדרשות עבור כל טיפול לרכב בפתח תקווה.

שמנים, נוזלים, גומיות ורצועות

על מנת לבצע טיפול תקופתי דוגמת, טיפול 45000 סובארו, יש לתאם עם המוסך, תאריך מוסכם ולהביא את הרכב ביום שנקבע. במהלך  טיפול 45000 סובארו בודקים את נוזל הבלמים ונוזל הקירור. בנוסף הטיפול התקופתי יכלול בדיקה של מצב שמן הסרן, שמן הגיר והשמן של ההגה כוח, מצב רצועת הטיימינג והצינוריות השונות.

נוזלים וחלפים ברכב

כל דגם רכב מכל סוג צריך את שמן המנוע שהוגדר לו על ידי היצרן. במהלך טיפול 60000 סובארו, צריך להחליף את שמן המנוע בהתאם לדגם הרכב. טיפול 60000 סובארו, יכלול גם החלפת מסנן השמן, טבעת האיטום ומסנני דלק ואוויר. בכל טיפול לרכב בפתח תקווה מומלץ, עוד לפני שמתחילים לעבוד על הרכב, למשל, טיפול 75000 סובארו, לקבל פירוט מאיש המקצוע במוסך, של כלל המרכיבים שיכלול טיפול 75000 סובארו. בסיום טיפול לרכב בפתח תקווה כדאי לוודא שאכן כל החלקים שפורטו הוחלפו. לביצוע בזמן של הטיפולים התקופתיים של רכבי סובארו יש חשיבות רבה לשם שמירה בתוקף של מרכיבי האחריות של היצרן והיבואן.

הדיל של מוסך ויקטור עבור טיפול לרכב בפתח תקווה

הצוות המקצועי של מוסך ויקטור בפתח תקווה הם הכתובת שלכם לכל טיפול לרכב בפתח תקווה. הם מציעים דיל מיוחד עבור טיפולים תקופתיים, כמו, טיפול 90000 סובארו, במחיר של הכול כלול ב-350 שקלים בלבד. במסגרת הדיל, עבור טיפול 90000 סובארו, הלקוח יקבל טיפול מקיף של כלל מערכות הרכב, כולל, מסנן אוויר ושמן בהתאם למפרט הרכב, שמן סינטטי ואיכותי, בדיקת בלמים כללית, בדיקת המתלה קדמי, בדיקת אורות כללית, בדיקת מגבים ומתזים ובדיקת מזגן ומסנן האוויר למזגן.

מאמרים נוספים
קליק להתחלת שיחה
צריכים סיוע? זמינים גם בשעות הערב עבורכם
לחצו לקבלת הצעת מחיר